Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Сучасна меблі

Сучасна меблі

З часом у наших будинках з'являється все більше і більше різних речей, причому вони бувають зайвими, буває і не дуже зайвими в житті. Для кожної речі треба знайти своє місце. І воно знаходиться. Це місце буває не зовсім зручним для господаря. Поступово квартира все більш і більш захламляется, зменшуючи життєвий простір.
Допомогти в такій ситуації зможе правильне планування та розміщення меблів. У сучасній квартирі досить велику частину місця і взагалі простору займає корпусні меблі. З-за своїх конструктивних особливостей корпусні меблі не може на всі 100% заповнити простір і зазвичай розташовується на самих видних місцях. Це призводить до повного захаращення території і візуально і просторово.

Ще великим мінусом є те, що у старих шаф простір між верхньою поверхнею і стелею або не використовуються, або використовуються для завалювання або складання чого завгодно і як завгодно. Природно це теж псує картину приміщення.
У підсумку виходить, що корпусні меблі собою займає надто великий простір. Вона не завжди зручна для прямого використання. З усього займаного простору лише третина можна назвати корисним, тобто тим, яким ми реально користуємося.
Тоді напрошується питання: що робити? Вихід з цього досить простий: треба замінити стару корпусні меблі на сучасні, більш раціонально використовує наше обмежений простір. Такий меблями можуть бути вбудовані меблі, шафи купе та корпусні меблі.
Найважливішим плюсом модульної меблів є те, що в залежності від ваших бажань в будь-якому місці квартири, вибираючи необхідні модулі, збирається гарнітур для будь-яких, різних кімнат, таких як спальня, кабінет і інші кімнати.
Модулів є величезна кількість. Вони бувають абсолютно різними, як і за розмірами (ширині, висоті і глибині), так і за призначенням. Є модулі, які є шафами для білизни та одягу. Є модулі — колонки, полиці, ліжка, тумбочки, комоди, ящики для іграшок, стільці, різні столи, так само письмові і комп'ютерні. Варіантів розташування модульної меблів може бути безліч.
В однієї американської фірми є 29 різних елементів. З цих елементів збираються 12 різних за розмірами і застосування модулів. В ці моделі входить і перехідні модулі, які призначені для стикування різних по глибині секцій. Так само є кутові, які займають простір у кутку.
Наприклад, один з модулів від цієї фірми дуже добре зможе розділити простір передпокою і вітальні, не знижуючи при цьому свого функціонального зручності. Полиці цього модуля можуть бути доступні і з того і з іншого боку.
В невеликих квартирах, де кімнати зазвичай використовуються для виконання одного завдання, модульні меблі є порятунком. В кімнаті можна поєднати і спальню, кабінет, зібравши з модулів відповідний комплект. Ліжко може бути відкидної. Вдень вона буде не видно. Та модульні меблі зможе впорядкувати простір,
створюючи його одноманітний вигляд.
Вбудована меблі відрізняється від модульної, що у шаф-купе не є корпусу. Будь-які задні, бічні стінки, верхні і нижні поверхні кріпляться до стелі, підлозі і стінах. Вбудовані меблі або шафи-купе таким чином утворюють одну поверхню. Всі їх розміри і форми абсолютно точно підходять до того, де вони поставлені. Для людини це найбільш зручний варіант. Вбудовані меблі можна встановлювати в різних отворах, разом з виступами з будь-яким стелею. Всі перекриття, нерівності стелі і стін, невдалу планування зможе приховати вбудовані меблі.
Внутрішній простір шаф-купе можна розпланувати так як вам захочеться. Всередині можна розмістити і висувні ящики і полиці. Так само можуть поміститися спеціалізовані секції для зберігання різних речей зі зручними вішалками, спеціальні сітчасті корзини для білизни, на верхніх полицях шафи-купе можна розмістити валізи, а внизу — виділити місце для пилососа і тому подібних речей.
Висуваючи необхідний вам модуль, ви завжди зможете знайти потрібну річ.
Основними матеріали, з яких роблять всі частини вбудованих меблів, крім дверей є ДСП і ДВП. Матеріал для дверей вбудованих меблів більше різноманітний. Є двері шаф — купе зі скла. Є ще двері шаф — купе дзеркальні, металеві і панельні. Бувають і комбіновані двері, що складаються з двох матеріалів. У більшості випадків двері вбудованих меблів бувають розсувними або складними з роликовою системою, що забезпечує плавне, легке, безшумне пересування по напрямних треках.
Є дві роликових системи.
Перша. Напрямні розташовані зверху і знизу. Зверху розташовані спеціальні напрямні, не дає двері випасти. В них ходять ролики, закріплені зверху двері. Така система тримає двері, не даючи їй випадати. Але в нижньому треку може накопичуватися бруд. А при сильному ударі двері все — таки зможе випасти. Перерахованих мінусів немає в другій системі, де є верхня опорна направляюча.
При правильному застосуванні вбудованих меблів у квартирі з'явиться більше простору. Перед очима будуть лише потрібні речі. Кімнати, в яких знаходиться вбудована меблі, сповнені чистотою і повітрям.
Якщо подумати, то вбудовані меблі може допомогти у перепланування квартири. Вона може виступати як перегородка між житловими зонами. І природно буде служити для розміщення всіх необхідних вам речей.
Якщо у вбудованих меблів будуть дзеркальні двері, то це візуально збільшить простір, що важливо в малогабаритних квартирах. Якщо відокремити частину кімнати шафою — купе, то там можна обладнати невеликий кабінет і т. п. Після придбання вбудованої меблів, установка фахівцями фірми буде швидкою. На ринку вбудованих меблів є великий вибір будь-яких кольорів і видів панелей, дзеркал, окантовок і стекол. Цей вибір дає можливість створити не лише зручну, комфортну, красиву обстановку вашої квартири, але напевно і індивідуальну, яка вам сподобається