Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Комфортні та зручні стільці і крісла. Від чого залежить зручність?

Комфортні та зручні стільці і крісла. Від чого залежить зручність?

Присядьте, будь ласка», — часто по кілька разів за день ми чуємо це запрошення. Іноді ми з радістю просиділи на дивані кілька годин до ряду, іноді хочеться тут же схопитися і ніколи більше не бачити це крісло. Від чого залежить зручність «посадкового місця" Як воно має бути зроблено, щоб навіть Принцеса на горошині залишилася задоволена і не відчувала незручностей» чи Пам'ятаєте ви, як виглядали присутствені місця минулих часів» Якщо пам'ятаєте, то, звичайно, знаєте — враження не з приємних: тверді плоскі сидіння, обтягнуті шкірозамінником чорно-коричневих відтінків, відчуття туги і смутку, які хочеться назавжди витіснити з пам'яті.
Звичайно, ми не принци і принцеси не, але в будь-якому випадку кожен з нас хоче відчувати себе комфортно і зручно. І не тільки під дахом рідного дому»
Помріємо» Як виглядає зручні меблі нашої мрії» Отже, нам хотілося б в першу чергу справжнього комфорту — а значить, меблі повинна бути сконструйована за останнім словом науки і техніки. Набивка — не дуже жорстка і не занадто м'яка. Оббивний матеріал — міцний і красивий. І, звичайно, дизайн — сучасний і модний! А ще»
Але навіщо мріяти» Сьогодні таку меблі вже можна побачити в ресторанах і готелях, клубах, барах та інших місцях загального користування. Називається вона Beauty Co Passio, а робить її Компанія ЄВРОПЛАСТ, освоїла нову технологію виробництва. Ця Компанія єдина поки на вітчизняному ринку випускає металокаркасну м'які меблі. Нова унікальна меблі відповідає на всі запити нашої уяви, і навіть понад те. Так як розробляли і виготовляли його справжні фахівці, знайомі з останніми дослідженнями в цій області.
Саме фахівці підказали нам, що одна з важливих складових зручною меблів — це хороший наповнювач. «Але який наповнювач дійсно хороший"» — здивуєтеся і ви задумаєтеся, так як, напевно, ніколи не задавалися таким питанням. Відповідь без праці дадуть автомобілебудівники і меблевики, які знають про наповнювачах все: це високоміцний еластичний формований пінополіуретан (ЭФППУ). Саме такий наповнювач компанія ЄВРОПЛАСТ використовує для виробництва своєї меблів. Цей матеріал подарував Beauty Co Passio унікальні якості, які зробили її популярною. І нарешті завдяки йому ми дізнаємося, що таке незаперечний комфорт, його надійність і довговічність, а також екологічна безпека. Адже останнім часом ми всі стурбовані проблемою несприятливого впливу штучних матеріалів на здоров'я людини. Якщо в ході захоплюючої бесіди або гарячого спору ви випадково проллєте на цю меблі каву чи інший напій — залежно від календарних обставин — вам не доведеться зі збентеженням приховувати наслідки цієї події: наповнювач ЭФППУ повітря і влагонепроницанием. Що таке меблевий наповнювач без оббивної тканини» Без неї він так і залишиться певним технічним матеріалом. Ви не хочете відчути себе власником шикарного ФІАТА або розкішного ФЕРРАРІ» Для цього потрібно лише присісти на диван або крісло Beauty Co Passio. Адже тканина для цієї меблів ексклюзивно розроблена і виробляється на замовлення ЕВРОПЛАСТа італійською фабрикою, яка є постачальником оббивної тканини для вищезазначених знаменитих автомобільних заводів, а також випускає особливо міцні тканини для взуттєвої і галантерейної промисловості. Треба ще що-небудь говорити про надійність, красу та дизайн оббивки меблів Beauty Co Passio"... Додамо тільки, що меблеві чохли легко знімаються за допомогою блискавки і можуть замінюватися при необхідності і бажанні.
Отже, ви з тугою і смутком тішитеся черговий похід в якийсь присутствене місце, де все заздалегідь здається сірим, похмурим і незручним» Відкиньте свої страхи назавжди. Комфорт невпинно завойовує нові життєві простори — і це чудово. Значить, ви вже можете побачити цю нову меблі і насолодитися нею в будь-якому місці загального користування. І, почувши знайоме «присядьте», — з радістю приймете запрошення і відчуєте себе щасливішими принців і принцес.