Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Меблі для дитячої кімнати.

Меблі для дитячої кімнати.

Якщо у вас є можливість надати дитині окрему кімнату, то для неї треба виділити найбільш світле, сухе і тепле приміщення в будинку, бажано на сонячній стороні. В ідеалі у кожної дитини повинна бути своя територія, де є простір для ігор і дитячих занять. У дитячій не повинно бути нічого зайвого, а меблі потрібно поставити тільки найнеобхіднішу. Так буде легше підтримувати чистоту і порядок в кімнаті. Дитячі меблі не завжди відрізняється від дорослої розмірами (хоча в ідеалі вони повинні відповідати віку дитини), проте вона має характерний зовнішній вигляд. Кращий варіант для дитячої кімнати — меблі, що трансформуються.
Набори таких меблів включають в себе не просто окремі предмети. Це багатофункціональні конструкції, що складаються з двох'ярусних ліжечок, драбинок, гір, по яких можна з'їжджати, шафок, поличок і тумбочок. За допомогою меблевих «трансформерів» дитина сама вчиться облаштовувати свій світ.
Щоб збільшити термін користування меблями, зручніше відразу придбати моделі, які можна перетворювати по мірі росту дитини. Це можуть бути столи і стільці, висота сидіння і стільниці яких регулюються, або ліжечка, з часом перетворюються практично в дорослі (до 190 см завдовжки). Плануючи інтер'єр дитячої кімнати, треба подбати про гипоаллергенності, адже найпоширеніший вид алергії — на пил. Намагайтеся не вішати на стіни килими, а всі драпірування передбачити з легко стираються тканин.
Матрац для ліжка потрібен напівжорсткий, товщиною не менше 6 см, з чохлом з бавовни або льону. Наповнення також має не викликати алергії, це може бути, наприклад, кокосова стружка або морські водорості. У дитячій необхідно продумати і комфортну колірну гаму, щоб не зіпсувати зір вашої дитини. Краще вибрати пастельні тони: світло-зелений, блакитний і т. п., які підвищують звичайну освітленість кімнати і добре поєднуються з теплим кольором натурального дерева. У дитячій чудово виглядають яскраві кольори, але їх не повинно бути занадто багато. Необхідно забезпечити природного світла вільний доступ в дитячу. В кімнаті потрібна як яскрава люстра на стелі, так і нічник на стіні. Крім того, в робочому куточку дитини повинна бути настільна лампа, яка розташовується зліва від нього. Плафони всіх світильників повинні бути небьющимися. До матеріалів, з яких виготовляється дитячі меблі, пред'являються підвищені вимоги, особливо в плані їх екологічної чистоти. З цієї точки зору краще, щоб меблі була дерев'яною (наприклад, сосна — дешевий і гарний матеріал). Однако древесина не очень практична, ведь на ней остаются вмятины даже от небольших механических воздействий. Будьте готовы к тому, что со временем деревянную мебель придется обновлять, например, грунтовать и красить.
Из разного рода плит лучше выбрать высококачественную МДФ или ДСП с низким выделением форм альдегидов (этот показатель должен быть близок к нулю).
В качестве покрытий для детской мебели используются материалы, которые могут выдержать влажную уборку. Это могут быть различные краски, эмали, лаки или высокопрочные ламинат и меламин, которые к тому же делают мебель более гигиеничной.
Самое важное при устройстве детской — обеспечение безопасности живущего в ней ребенка. Любая высокая кровать должна быть оборудована ограничителями или иметь соответствующие бортики; металлические ручки, уголки и прочее надо заменить пластмассовыми, чтобы избежать травмы. Покупая новую мебель в детскую, необходимо проверить качество фурнитуры и стыков.
По возможности не выбирайте шкафы со стеклянными или зеркальными дверцами, предпочитайте открытые полки закрытым. Кроме того, глубина шкафа должна быть не больше 50 см, а высота — также небольшой, чтобы ребенок мог сам достать нужную ему вещь.