Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Як залучити багатство в дім.

Як залучити багатство в дім.

Для того щоб гроші водилися у хаті їх в першу чергу необхідно заробляти. Але буває і таке що можна отримати гроші майже задарма. Так чому б не спробувати. Адже існує безліч прикмет, за якими можна залучати гроші в будинок. Природно, що це можуть бути невеликі гроші, але все-таки. Бувають же люди, яким везе. Може бути і вам пощастить.

А тепер кілька прикмет, які необхідно дотримувати. Пам'ятайте, що не можна:
– давати людині гроші через поріг;
– у вівторок давати гроші в борг;
– сумку, в якій лежить гаманець ставити на підлогу;
– давати милостиню в руки;
– у скарбничці рахувати гроші.

А тепер розглянемо, що необхідно робити, для того щоб водилися гроші:
– завжди говорите собі, що у вас достатня кількість грошей;
– в гаманець потрібно класти акуратно складені купюри;
– віддавайте гроші правою рукою, а лівою беріть;
– спілкуйтеся з успішними і багатими людьми;
– зі свого доходу 10% прибутку віддайте на благодійність.

Крім вище перерахованих прийме є ще й нестандартні прикмети. По-перше, для того щоб водилися гроші, в будинку повинен порядок. Слідкуйте за тим, що б в передпокої ні в якому разі не валялася взуття. У шафі всі речі повинні бути складені акуратно. Крім цього стежте за чистотою вікон в квартирі.

Ви завжди повинні привертати до себе удачу, а для цього потрібно прокидатися вранці у гарному настрої. Ви повинні бути завжди радісною людиною, тільки в такому випадку ви зможете залучити гроші.

Пам'ятайте, то гроші люблять рухатися, адже вони свого роду енергія. Для того, щоб отримати гроші ніколи не шкодуйте про гроші, які віддали. Пам'ятайте, що чим більше ви віддаєте грошей, тим більше грошей ви одержите.

Часто трапляється так, що гроші приходять самі і при цьому дуже несподівано. Вас на роботі можуть підвищити або несподівано дати премію. Якщо у вас з'являється бажання придбати автомобіль, то ви обов'язково повинні вірити, що ви зможете придбати автомобіль. Ходіть по салонах і вибирайте автомобіль.

Крім цього звертаючись з грошима, ви повинні бути чесним з оточуючими і самим собою. Якщо при покупці товарів вам дали велику здачу, то поверніть гроші. Вважається, що знайдений гаманець принесе нещастя. Кажуть, що якщо знайдеш гроші, то можеш втратити набагато більше.

Для того щоб збулося те що ви хочете, ви повинні вести себе правильно. Для цього намагайтеся звертатися до людей, так як хочете, щоб поводилися з вами. Будьте життєрадісною людиною. І все задумане вами обов'язково здійсниться. Поважайте себе і до вас потягнуться люди.

Я згодна з тим, що в нашому житті є речі набагато важливіші, ніж гроші, але, тим не менш, гроші ще нікому не заважали. Адже хочеться поїхати відпочити, вивчити дитину, добре харчуватися. А для цього, як не крути, необхідні гроші. Бажаю бути щасливими, здоровими і вічно молодими душею.