Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Правильний стіл - здоров'я на все життя.

Правильний стіл - здоров'я на все життя.

Парта Демі– справжній хіт серед шкільних меблів.
Вдома і в школі парта - трансформер Демі – найкраще, що можна було придумати і створити для навчання. Дитяча парта, швидко, і що важливо – легко, навіть самою дитиною регулюється по висоті в діапазоні від 53 див. – ідеальна висота для першокласників, до 81, 5 див. – це вже не дитяча парта, а справжнє робоче місце для випускника школи, або студента Вузу, ростом під два метри. Для того, щоб не ламати голову про те, якої висоти має бути парта, на бічній поверхні опорної рами нанесена спеціальна шкала із зазначенням зростання.
Столи оснащені стільницями з регульованим нахилом. Робота за похилою поверхнею забезпечує ергономічне положення для розвантаження хребта і шийного відділу, а так само розслабляє мускулатуру спини. Похиле положення стільниці дозволяє читати і писати, тримаючи прямо голову і тулуб.
Завдяки ступінчастою регулюванню можна встановити кут нахилу стільниці, оптимальний для зору, і роботи в правильному положенні. Регульована підставка для монітора дозволяє підібрати оптимальний кут зору і встановити монітор так, щоб погляд дитини падав на нього під кутом 30 градусів відносно уявної лінії горизонту. Зміна висоти і глибини стільця сприяє підтримки хребта. Статичне положення стільця сприяє формуванню правильної постави, перешкоджає утворенню сколіозу.
Дитячі парти Демі розроблені спеціально для збереження правильної постави і здоров'я спини з раннього дитинства і на довгі роки. Можливість регулювання столів по висоті і куту нахилу стільниці дозволяє меблів Демі зростати одночасно з дитиною.