Кошик
64 відгуків
Інтернет-магазин mebel-alliance.in.ua
+380665640158
+380445879192

Парта регульована Демі для школи і дому

Парта регульована Демі для школи і дому

У каталозі нашого інтернет-магазину mebel-alliance.kiev.ua широко представлені комплекти дитячих парт для дому та школи.
Компанія «Демі» розробила сучасні ергономічні, регульовані парти, які є своєрідним коректором постави школяра.
Дитячі парти-трансформери «Демі» розроблені спеціально для збереження правильної постави і здоров'я спини з раннього дитинства і на все життя.
Можливість регулювання столів і стільців по висоті дозволяє меблів «Демі» зростати одночасно з дитиною. Ортопеди вважають, що оптимальний варіант для фізично незміцнілих першокласників - набори-трансформери змінюються по висоті, які підходять школяру будь-якого віку і зростання.
Парти оснащені стільницями з регульованим нахилом. Робота за похилою поверхнею забезпечує правильне розташування дитини за столом для розвантаження хребта і шийного відділу, а також розслабляє мускулатуру спини.
Парти «Демі» мають конструктивні особливості, які дозволяють гармогично розвиватися опорно-руховому апарату, запобігають розвиток сколіозу, знижують стомлюваність. Правильно відрегульовані столи і стільці дозволяють підвищити працездатність дітей, посидючість і проявляти більший інтерес до знань.
Набір універсальний трансформований (стіл+стілець) «Демі» — це важливий атрибут нормального
навчального процесу ваших дітей, запорука майбутнього здоров'я.