
Письмовий стіл L-27 MAX Loft design Дуб Палена
9 990 ₴
- В наявності
- Код: L-27 MAX Palena
Письмовий стіл L-27 max від Loft Design — універсальна модель, яка матиме гарний вигляд в офісі або квартирі будь-яких розмірів. Підійде для мініатюрного приміщення, дасть змогу заощаджувати простір і зберігати всі документи в одному місці. У столі можна розмістити товсті архівні папки, книги, великі блокноти, канцелярське приладдя, важливі речі.
Модель являє собою збільшений варіант стандартної L-27. Її ширина становить 1350 мм, а висота — 750 мм. Її варто вибрати тоді, коли потрібен стіл для вищої, дорослої людини, або необхідні глибокі ящики підвищеної місткості.
Переваги столу:
Головними відмітними особливостями збільшеної L-27 є:
- Масивна стільниця. На столі без страху можна розміщувати оргтехніку, органайзери для зберігання папок або взагалі нічого — вона матиме однаково добрий вигляд.
- Покриття стільниці — ламінований ДСП, стійкий до стирання та зношування. Навіть після тривалого використання поверхня столу збереже привабливий вигляд.
- Металевий каркас. Забезпечує міцність і стійкість столу.
- Тумба. Складається з трьох містких, глибоких ящиків. Може встановлюватися з правої або лівої сторони столу — як зручно користувачеві.
Покупця приверне стильний, сучасний дизайн моделі. Вона чудово впишеться в інтер'єр «лофт» або «модерн», підійде і до скандинавського стилю. Можна вибрати темний або світлий відтінок натурального дерева. Цей колір гармонійно поєднується з приємним світло-сріблястим тоном каркаса.
Стіл має дуже красивий, сучасний вигляд і стане прекрасною альтернативою старої, скрипучої та непривабливої. Таку модель варто придбати для офісу, щоб підкреслити прихильність інновацій.
Колірна гама: Венге Луїзіана, Дуб Палена, Горіх Модена і Дуб Борас.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Товщина | 32 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1350 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 48 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1350 |
| Матеріал | ЛДСП і метал |
| Тип | Стіл письмовий |
| Вага (кг) | 48 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Палена |
- Ціна: 9 990 ₴

