
Екран-перегородка P-160 Loft Design Дуб Палена
1 790 ₴
- Під замовлення
Відправка з 15 травня 2026Опис перегородки для столу P-120 Loft Design
Меблеві перегородки на столи найчастіше використовують для формування робочих місць в офісах за типом One Space (відкритий простір). Настільні екрани - це тип мобільних офісних перегородок, які встановлюються безпосередньо на стільницю столу і за рахунок меншої кількості використовуваних матеріалів мають більш низьку вартість в порівнянні з мобільними офісними перегородками, які встановлюються на підлозі. Вони поділяють робочий простір на спарених столах і мають ефект шумоізоляції, а також дозволяє співробітникам не заважати один одному і краще виконувати свої обов'язки.
Перегородка встановлюється на стіл з допомогою спеціально розроблених металевих власників.
В залежності від конструкції столу перегородки комплектуються власниками різної конструкції. Власники можуть кріпитися трьома способами: до верху стільниці на саморізи, знизу по типу струпцины, знизу скріплюючи обидві стільниці.
В якості екрану використовується панель з ЛДСП в кольорах основної серії меблів колекції Loft Design.
Розміри перегородки:
Ширина: 1200Висота: 400
Товщина: 16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення перегородки | ламінована ДСП |
| Призначення | Для офісу |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення перегородки | до стільниці |
| Тип перегородки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перегородки | 400 мм |
| Довжина перегородки | 1200 мм |
| Товщина перегородки | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 |
| Ширина | 1200 |
| Глибина | 16 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Дуб Палена |
- Ціна: 1 790 ₴

