
Тонкий ортопедичний матрац-топер на диван Latex x3 140х200, ТМ Eurosleep
8 763 ₴
6 134 ₴
- В наявності
- Код: Latex x3 140х200
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тонкий ортопедичний матрац-топер на диван Latex x3 140х200, ТМ Eurosleep»
Модель тонкого матраца, топера Latex x3 здатна прекрасно розв'язати безліч ситуацій:
- виправити нерівності дивана;
- додати Вашому матрацу додаткової помірної м'якості або пружності.
Ця модель двостороння з м'яким (м'яким і водночас пружним) рівнем жорсткості. Натуральний LATEX надає топеру м'якість, але водночас має властивості пружності, що дає змогу підтримувати ваше тіло в анатомічно правильному положенні під час сну. Топер зробить Вашу спальну поверхню рівною і зручною, він може знадобитися на випадок, якщо гості прибули. Топер ще називають тонким матрацом, і його можна використовувати на матрацах, диванах, на підлозі.
По кутах є фіксатори, завдяки їм топер надійно закріплюють на спальному місці. Зроблена з трикотажу та має знімний чохол. Для заощадження й перевезення скручується в компактний рулон і ховається в сумку, яка йде в подарунок.
Внутрішнє наповнення матраца Latex x 3 TM EuroSleep:
- трикотажний чохол
- синтефлекс
- спанбонд
- натуральний латекс — 3 см.
- спанбонд
- синтефлекс
- трикотажний чохол
Характеристики матеріалів
ТРИКОТАЖ — один із найкращих типів тканин для матраців. Трикотажна тканина — це комфорт, м'якість, еластичність і практичність. Висока щільність і міцність не заважає йому залишатися повітряно-легким.
LATEX — високоякісний, натуральний матеріал на основі натурального соку каучукового дерева, який через спінювання й вулканізація набуває пористої структури, витримує високий тиск, високоеластичний і чудово відновлює форму, повторює всі контури вигини. Матеріал має антисептичні та гіпоалергенні властивості.
Наші тонкі матраци зроблять ваш сон здоровішим і комфортнішим!
Перегляд інших моделей тонких матраців можна тут
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Eurosleep |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Топпер |
| Особливість виробу | Ортопедичний |
| Розмір | 140x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Чохол | На блискавці |
| Матеріал чохла | Трикотаж |
| Упаковка | Вакуумна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Гарантія | 18 місяців |
| Країна-виробник | Україна |
| Жорсткість | М'який (м'який і в той же час пружний) |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 200 кг |
| Шари наповнення | • синтефлекс• спанбонд• LATEX НАТУРАЛЬНИЙ 3 див.• спанбонд• синтефлекс• 4 фіксатора по кутах топпера |
| Колекція | Стандарт |
| Тип топпера | Двосторонній |
| Чохол на блискавці | Так |
| Вид жорсткості | Симетрична |
| Ширина наматрацника | 140 см |
| Наповнення виробу | спанбонд, трикотаж, натуральний латекс |
| Товщина наматрацника | 5 см |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| розмір матраца | 140х200 |
| Ступінь жорсткості матраців | середня жорсткість |
- Ціна: 6 134 ₴










