
Тонкий матрац- топер Simplex strong 120х190 TM EuroSleep с трикотажним чохлом.
4 903 ₴
3 432 ₴
- В наявності
- Код: 120x190
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тонкий матрац- топер Simplex strong 120х190 TM EuroSleep с трикотажним чохлом.»
Тонкий матрац-топер Simplex strong від компанії TM EuroSleep з трикотажним чохлом.
Модель тонкого матраца чудово вирішує безліч проблем:
• виправляє нерівності дивану;
• додає Вашому матрацу додаткову помірну пружність.
Дана модель одностороння із середньою жорсткістю. Завдяки шару піни AIiryFoam топпер здатний згладити значні нерівності. Топпер зробить Вашу спальну поверхню рівною і зручною, він також може стати у нагоді на випадок, якщо до Вас завітали гості. Топпер ще називають тонким матрацом, і його можна використовувати як на матрацах, так і на підлозі.
• Знімний трикотажний чохол на блискавці.
• По кутах є фіксатори, завдяки яким топер надійно закріплюють на спальному місці.
• Для зберігання та транспортування скручується в зручний рулон і поміщається у спеціальну сумку,
• яка йде у подарунок.
Внутрішнє наповнення матраца Simplex strong TM EuroSleep, трикотажний чохол:
• трикотаж;
• синтефлекс;
• спанбонд;
• піна AIiryFoam – 6 см.;
• спанбонд;
• синтефлекс;
• трикотаж.
Характеристики матеріалів.
Трикотаж, на відміну від жаккарда, не плетуть, а в'яжуть, завдяки чому він має високу еластичність і тягнеться у всіх напрямках. З цієї ж причини він м'якший і приємніший на дотик.
Плюси трикотажу:
• податливість, гарна розтяжність;
• вентильованість;
• стійкість до зминання;
• тактильна привабливість.
Матеріал AiryFoam - матеріал, що складається з дихаючої піни, яка дає максимальну пропускну здатність повітря і водночас високу стійкість до навантажень. Має еластичну та пружну структуру.
Оформити замовлення на модель тонкого матраца, що сподобалася, можна прямо на сайті в один клік. Наші менеджери завжди готові допомогти з вибором та швидкою доставкою вашого замовлення.
Футони, топпери EuroSleep - це запорука вашого комфорту та здорового хребта, зроблять ваш сон здоровішим та комфортнішим!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Eurosleep |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Топпер |
| Особливість виробу | Ортопедичний |
| Розмір | 120x190 |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 200 кг |
| Наповнення матраца | Aero Foam, спанбонд, Сінтефлекс |
| Висота | 7 см |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Чохол | На блискавці |
| Матеріал чохла | Трикотаж |
| Упаковка | Вакуумна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Гарантія | 18 місяців |
| Країна-виробник | Україна |
| Жорсткість | Середній |
| Навантаження на 1 спальне місце | до 200 кг |
| Особливості моделі | Дана модель одностороння середньої жорсткості. Завдяки шару піни AIRYFOAM топпер здатний згладити значні нерівності і додати Вашому матрацу додаткової поміркованої пружності. |
| Шари наповнення | • синтефлекс• спанбонд• піна AIRYFOAM 6 див.• спанбонд• синтефлекс• 4 фіксатора по кутах топпера |
| Колекція | Стандарт |
| Тип топпера | Односторонній |
| Чохол на блискавці | Так |
| Вид жорсткості | Симетрична |
| Ширина наматрацника | 120 см |
| Наповнення виробу | спанбонд, air foam |
| Товщина наматрацника | 7 см |
| Довжина наматрацника | 190 см |
- Ціна: 3 432 ₴









