Мобільна тумба L-540 від Loft Design – це стильне та універсальне рішення для сучасного інтер'єру.
Її можна використовувати як персональну тумбу під стіл, підставку під принтер або навіть як тумбочку - лаконічний дизайн легко вписується в будь-які простори.
Модель оснащена містким висувним ящиком на телескопічних напрямних повного висування - він зручно відкривається за нижню частину фасаду. Нижче розташована глибока ніша, що ідеально підходить для зберігання папок, коробок з папером, книг, журналів або особистих речей.
Верхні перекладини виконують одразу дві функції: вони захищають речі від падіння і є ручкою для зручного переміщення тумби.
Корпус виконаний із міцного ЛДСП завтовшки 16 мм.
Основа — із металевої труби 20×20 мм із порошковим матовим покриттям чорного кольору (RAL 9011).
Розміри тумби L-540 :
- Ширина - 540 мм
- Глибина – 350 мм
- Висота – 660 мм.
L-540 - це не просто меблі, а продуманий до дрібниць елемент, який поєднує в собі естетику, функціональність та мобільність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 660 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип тумби | пряма |
| Основні | |
| Тип шухляди | стандартний |
| Колір | Чорний |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Тип опор | Коліщатка |
| Кількість коліщат | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 540 см |
| Глибина тумби | 350 см |
| Висота тумби | 660 см |
| Товщина стінок | 16 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 490 ₴



