
Екран-перегородка для офісного столу P-135 Loft Design Дуб Крафт Золотий
1 490 ₴
- В наявності
- Код: Крафт Золотой Р-135
Єкран- перегородки для столу P-135 Loft Design
Меблеві перегородки на столи найчастіше використовують для формування робочих місць в офісах типу One Space (відкритий простір). Настільні екрани - це тип офісних мобільних перегородок, які встановлюються безпосередньо на стільницю столу і за рахунок меншої кількості матеріалів, що використовуються, мають нижчу вартість в порівнянні з мобільними офісними перегородками, які встановлюються на підлозі. Вони поділяють робоче місце на спарених столах і мають ефект шумоізоляції, також дозволяє співробітникам не заважати один одному і краще виконувати свої обов'язки.
Перегородка встановлюється на стіл за допомогою спеціально розроблених металевих утримувачів.
Залежно від конструкції столу перегородки комплектуються утримувачами різної конструкції. Тримачі можуть кріпитися трьома способами: до верху стільниці на шурупи, знизу на кшталт струпцини, знизу скріплюючи обидві стільниці.
Як екран використовується панель із ДСП у кольорах основної серії меблів колекції Loft Design.
Розміри перегородки:
Ширина: 1350 мм.
Висота: 400 мм.
Товщина: 18 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для офісу |
| Тип перегородки | Стаціонарна |
| Тип кріплення перегородки | до стільниці |
| Матеріал виготовлення перегородки | ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перегородки | 1350 мм |
| Висота перегородки | 400 мм |
| Товщина перегородки | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 |
| Ширина | 1350 |
| Глибина | 18 |
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Дуб Крафт Золотой |
- Ціна: 1 490 ₴

